Ovladače pro velkoformátové planotiskové stroje:

     OCE CS5090 - barevný tisk plakátu a fotografií
Ovladače pro tento stroj jsou určeny pro tisk z programu AutoCAD, členěné podle verze používaného AutoCAD. Pro tisk grafiky ze souboru není nutno instalovat žádný ovladač. Stroj CS5095 je ve skutečnosti výrobek ENCAD NovaJet 850, jejichž divizi Oce koupila. Ovladač nainstalujte (podle verze AutoCadu) a v Plotter manageru vyberte výrobce ENCAD a model 850 nebo Serie800. Na tomto stroji lze tisknout i bez použití tiskového ovladače přímo ze souborů ve formátu: TIFF, JPG, PDF, EPS a mnoha dalších.

     OCE TCS400 - barevný tisk technických výkresu
Pro tisk z programu AutoCAD použijte prosím ovladače buď HDI (AutoCAD 2000 a vyšší verze), nebo ADI (AutoCAD 14). V případě instalace ADI driveru aplikujte prosím i patch UA27P342.exe umístěný ve stejném adresáři. Pro tisk z ostatních programů použijte Windows Printer Driver (TCS400) nebo Océ TDS TCS Adobe® PostScript 3 Driver.

     OCE TDS400 - černobílý tisk
Pro tisk z programu AutoCAD použijte prosím ovladače buď HDI (AutoCAD 2000 a vyšší verze), nebo ADI (AutoCAD 14). V případě instalace ADI driveru aplikujte prosím i patch UA27P342.exe umístěný ve stejném adresáři. Pro tisk z ostatních programů použijte Océ Windows Printer Driver (TDS) nebo Océ Windows Raster Driver (TDS).

Pokud budete mít s instalací ovladačů nebo tiskem problémy, můžete kontaktovat telefonicky naši technickou podporu na čísle +420776159019.
Aktuální verze všech OCE ovladačů naleznete na adrese http://sdds.oce.com